Najlepsze kremy BB i CC marki Bourjois

Kremy koloryzujące (BB i CC) Bourjois to hit obecnych czasów. Dzieje się tak dlatego, że spełniają swoje funkcje tworząc delikatny i naturalny makijaż, ale również nawilżają i odżywiają delikatną skórę twarzy. Kremy te zyskały sobie wiele sympatyczek, które na ich korzyść często rezygnują z ciężkich fluidów i podkładów.

Kremy BB Bourjois

Kremy BB od firmy Bourjois są bardzo znanym i rozpoznawalnymi produktami na rynku kosmetycznym. Bourjois Healthy Mix występuje w kilku wariantach kolorystycznych: light, medium i dark. Jego głównymi zaletami są: kremowa i lekka konsystencja sprzyjająca rozprowadzaniu, utrzymanie nawilżenia i odżywania skórę oraz przede wszystkim zapewnia pokrycie koloryzującą warstwą niedoskonałości. Nadaje się idealnie do codziennego użytku przy czym nie pozostawia na skórze „maski” tworząc delikatny i naturalny make up. Sprawdzi się jako krem koloryzujący stosowany do pracy, szkoły czy na spotkanie. W połączeniu z makijażem oczu i ust tworzy spójną całość dając piękny promienny efekt zdrowej cery na twarzy.

Kremy CC Bourjois

Kremy CC producenta kosmetyków Bourjois to natomiast odpowiednik znanych podkładów. Dla przykładu krem Bourjois 123 Perfect CC Cream SPF15 CC. Formuła tego produktu jest nieco bardziej nasycona, dzięki czemu można uzyskać efekt większego krycia. Jest to szczególnie przydatne podczas, gdy skóra twarzy posiada liczne niedoskonałości. Sprawdzi się także na okazje które wymagają efektu większego krycia. Skład kremu zawiera kilka kluczowych pigmentów, które odpowiadają za wyeliminowanie oznak przemęczenia, niedoskonałości i przebarwień. Dodatkowo produkt ten nawilża i chroni skórę twarzy dzięki filtrowi SPF.

Kremy koloryzujące Bourjois to doskonały wybór do wykończenia codziennej pielęgnacji skóry twarzy by nadać jej zdrowego i promiennego wyglądu. Dzięki składom bogatym w witaminy i cenne ekstrakty kremy te odpowiednio także nawilżą i ochronią cerę podczas noszenia tego produktu. Zaletą kremów BB jak i CC od marki Bourjois jest to, że są niesamowicie lekkie i o przyjemnym zapachu a zaaplikowane tworzą „drugą skórę” bez efektu maski.

Written By

More From Author

You May Also Like

Zestaw Bomb Cosmetics

Czekoladka

Korektory