Jak wybrać najlepszy podkład?

Wybór podkładu do twarzy jest kluczowy do utworzenia udanego makijażu. Warto jednak pamiętać nie tylko o ładnym wyglądzie cery, ale również o jej kondycji. Jak zadbać o wygląd skóry? W jaki sposób dobrać podkład do jej kolorytu?

Podkład idealny – czy istnieje?

Każda skóra jest inna, dlatego kosmetyk przede wszystkim powinien być jak najlepiej dopasowany do potrzeb kobiecej cery. Aby dokonać odpowiedniego wyboru z pewnością warto skorzystać ze skali kolorytu, która zazwyczaj znajduje się na opakowaniu produktu. Ilość odcieni to zazwyczaj pięć i wszystko zależy od jej stanu i barwy. Warto dodać również, że odpowiedni odcień podkładu należy dostosować do wieku cery oraz rodzaju makijażu jaki zamierzamy zastosować. Przy zakupie produktu zawsze warto mieć na uwadze przede wszystkim jakość kosmetyku, ponieważ to właśnie od niego będzie zależeć późniejsza kondycja skóry. Podkład Lovely (tutaj) to idealne rozwiązanie dla niemal każdego rodzaju cery, które pozwala na dokładne zamaskowanie niedoskonałości skóry oraz poprawę jej wyglądu. 

podkład Lovely

Podkład – jaki najlepiej wybrać produkt?

Przy wyborze produktów tej marki warto przede wszystkim zwrócić uwagę na rodzaj. Na rynku sprzedaży istnieje bowiem wiele preparatów, które posiadają zmienne formuły z dodatkowymi kompleksami maskującymi, ujędrniającymi a nawet odżywiającymi skórę. W składzie preparatów z pewnością należy unikać substancji wysuszających cerę, których regularne stosowanie może prowadzić do wczesnego starzenia się skóry. O czym pamiętać przy nakładaniu produktu? Dlaczego warto wybrać podkład Lovely?

  • dokładnie rozprowadź produkt na skórze, cienką warstwą, nie dopuszczając do powstawania fałd i zgrubień
  • przed nałożeniem preparatu kompleksowo oczyść cerę przy pomocy płynu micelarnego lub specjalnego środka do demakijażu
  • warto odpowiednio dobrać barwę podkładu do kolorytu cery

Written By

More From Author

You May Also Like