Kosmetyki

Tusz do rzęs – na co zwrócić uwagę

tusz do rzęs L'OrealWszystkie kobiety lubią ładnie wyglądać. Oczywiście aby uzyskać efekt, który będzie zwracał uwagę nie można ograniczać się do podstawowych zabiegów higienicznych. Warto natomiast nauczyć się robić makijaż, który będzie ściągał spojrzenia.

Oczy – warto je podkreślać

Niezależnie od koloru oczu są one niezwykle ważnym elementem każdego makijażu – dziennego czy wieczorowego. Żeby mógł zwracać uwagę kobieta musi znaleźć kosmetyki, które spełnią jej oczekiwania. Rzecz jasna tym podstawowym jest dobry tusz do rzęs. Na półkach w sklepach kosmetycznych można znaleźć wiele kosmetyków do rzęs. Który warto wybrać i na co zwrócić uwagę?

Przede wszystkim tusz do rzęs musi mieć wygodną szczoteczkę, którą nietrudno będzie rozdzielić wszystkie rzęsy. Dobrze jeśli jest silikonowa (jak np. w tuszu Volume Million Lashes), ponieważ wtedy nie ma najmniejszych problemów z aplikacją kosmetyku. Ponadto przed zakupem warto się przekonać jakiej jakości jest tusz – czy nie będzie się osypywał wokół oczu oraz czy kolor jest wystarczająco intensywny. Najłatwiej to zrobić używając testera w drogerii, dlatego na zakupy dobrze iść bez kosmetyku na rzęsach.

Idąc do drogerii warto zwrócić uwagę na tusze cieszące się naprawdę dobrą opinią – jak np. Loreal Million Lashes i przekonać się dlaczego inne kobiety tak go polecają.