Kosmetyki

Jak uzyskać trwały kolor na paznokciach?

lakier żelowy Sally HansenW uzyskaniu trwałego koloru mogą pomóc zarówno odpowiednie kosmetyki, jak i właściwe przygotowanie paznokci do samego malowania.

Preparaty i nie tylko

Aby łatwiej było pomalować paznokcie, warto dbać o ich powierzchnię. W tym celu można oczywiście użyć specjalnej polerki, jak i zastosować dopasowane odżywki. Najlepiej używać sprawdzonych preparatów – wiele z nich to kosmetyki Sally Hansen.

Przed samym malowaniem paznokci należy je odtłuścić – wtedy ma się gwarancję idealnego przylegania warstw lakieru. Równie ważne jest przygotowanie samej płytki – dzięki odpowiedniemu odżywieniu ma się pewność, iż lakier nie wpłynie źle na kondycję paznokci, co zdarza się na przykład w przypadku ciemnych kolorów.

Perfekcyjny manicure – trwały lakier

Ukończeniem perfekcyjnego przygotowania paznokci powinno być położenie trwałego lakieru. Obecnie coraz rzadziej używa się nietrwałych produktów – wiele pań marzy o jak najtrwalszym kolorze, który wytrzyma wszystkie domowe prace i nie tylko. Dlatego tak popularny stał się między innymi manicure hybrydowy. By uzyskać trwały kolor można użyć lakieru Sally Hansen Miracle Gel, który utrzymuje się bez odpryskiwania przez dwa tygodnie. Można go nałożyć samodzielnie, a potem również własnoręcznie go zmyć standardowym zmywaczem.