Bez kategorii

Czekoladka

Wraz z nadejściem jesieni, na moich paznokciach pojawia się co raz więcej typowo jesiennych odcieni. Jednym z takich kolorów jest np. odcień khaki, bordo, burgund, szarości i czernie. Są to zdecydowanie kolory, które lubię. Po taką samą gamę kolorystyczną sięgam przy wykonywaniu jesiennego manicure. Komponuje się on wtedy idealnie z moim outfitem, w którym dominują ciemne barwy.

Czekoladowa rozkosz

Ostatnio znalazłam swój idealny lakier, który nie jest ani bordem, ani czerwienią, ani nawet brązem- jest mieszanką aż 3 tych odcieni! Mowa tutaj o Semilac Dark Chocolate. Lakier w każdym świetle wygląda inaczej. W cieniu i w sztucznym oświetleniu, będzie prezentował się jako bardzo ciemny brąz. Do światła słonecznego zaś, jak piękny bordowy kolor. Do tego ten błysk! Zdecydowanie jest to jeden z moich ładniejszych odcieni w kolekcji!

Zdobienia

Lakier idealnie prezentuje się na dłoniach w towarzystwie wszelkiego rodzaju świecidełek. Mi najbardziej przypadł do gustu w połączeniu z Semi Flash- czyli pyłkiem, który wygląda jak lustro. Naprawdę to zestawienie kolorystyczne fantastycznie razem wygląda! Fajnie prezentuje się też z folią transferową, przyklejoną w stylu potłuczonego szkła.